System sklepów muzycznych
  

pokaż koszyk
Pomoc  Utwory okolicznościowe  Nuty na instrumenty klawiszowe  Nuty na instrumenty strunowe  Nuty na instrumenty dęte drewniane i dęte blaszane  Nuty na instrumenty perkusyjne  Nuty na głosy solowe i chóry  Śpiewniki turystyczne, biesiadne i rockowe  Książki  Nuty na orkiestrę  Nuty na zespoły kameralne oraz rockowe  Inne 
Indeks autorów |  Wyszukiwarka |  Mapa serwisu 


Nauczyciele muzyki rekomendowani przez nuty.pl


Poniżej prezentujemy listę firm oraz nauczycieli, którzy zostali zakwalifikowani do naszego rejestru. Korzystając z tej listy możesz być pewien, że trafisz do nauczyciela, który dobrze zna się na swojej pracy. Dzięki naszej rekomendacji uzyskasz najlepsze efekty nauczania. Ucz się u najlepszych. Firmy i nauczyciele rekomendowani prezentowani są na żółtym tle, zwykłe wpisy reklamowe prezentowane są bez wyróżnienia.

Jeśli jesteś nauczycielem muzyki, bądź firmą zajmującą się nauczaniem gry na instrumentach muzycznych, możesz zostać wpisany na listę nauczycieli rekomendowanych po przejściu procedury kwalifikacyjnej. Jeśli nie spełniasz wymogów rekomendacji możesz dokonać zwykłego wpisu reklamowego.

Zapraszamy także do skorzystania z bezpłatnego kursu nauka nut

Firma rekomendowana
Scherzo s.c., Wrocław, ul.Łużycka 28a, tel. 693 688 974. Firma zajmuje się nauczaniem gry na fortepianie, gitarze, keyboardzie, akordeonie, skrzypcach. Prowadzimy także zajęcia rytmiki w przedszkolach. Zatrudniamy wysokowykwalifikowanych nauczycieli. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
 
Firma rekomendowana
To miejsce czeka na Twoją firmę.
 
Nauczyciel rekomendowany
To miejsce czeka na Twoją ofertę.
 
To miejsce przeznaczone jest na Twój wpis reklamowy.


Strona główna

Centrum Dystrybucji Nut nuty.pl
FRAZA s.c., ul. Łużycka 28a, 51-111 Wrocław
tel./fax (071) 325-82-11, tel. 372-66-68
Copyright 1997 - 2009 Fraza s.c., Wrocław, Poland